Wiadomości z Garwolina

72-latek zmarł w domu

Dodano:
garwolin - 72-latek zmarł w domu

Wczoraj policja i straż pożarna otrzymały zawiadomienie, że 72-letni mężczyzna może przebywać w domu w miejscowości Oziemkówka i nie daje znaków życia. Na miejsce przyjechał też lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny.

- Na miejsce zdarzenia wybrały się: jeden zastęp PSP i OSP Stary Miastków. Działania polegały na udzieleniu dostępu do budynku. Dalsze czynności podjęła policja i ratownicy – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 72-letniego mężczyzny. Policjanci nie wykonywali na miejscu żadnych czynności procesowych – mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Zgon mógł nastąpić z przyczyn naturalnych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

natura (, #IP 96154bb48b) Odpowiedz

Czy to zdanie na koncu: Zgon mógł nastąpić z przyczyn naturalnych bylo ciezkim, duchowym wytworem Kapusty, czy redakcji? Ciekawe w takim razie jaki sredni wiek naturalnego zgonu (z przyczyn naturalnych, ha, ha, ha) zna Kapusta, lub - redakcja. Dajcie, kurcze choc po 80 !!!!.

Nie publikujcie tylko poprawcie!!!! (, #IP 3a5ba16f65) Odpowiedz

- Na miejsce zdarzenia !!!!!!wybrały!!!! się:

(, #IP 97577c233b) Odpowiedz

Można? Można!!!

(, #IP 97577c233b) Odpowiedz

Pisz ze zrozumieniem!!!