Wiadomości z Garwolina

Gminna infolinia w sprawie szczepień na SARS-CoV-2

Dodano:
garwolin - Gminna infolinia w sprawie szczepień na SARS-CoV-2

UMiG Pilawa informuje, że od 15 stycznia 2021r. zostanie uruchomiona gminna infolinia w sprawie możliwości zgłaszania się seniorów, którzy skończyli 80 lat na szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, pod numerem telefonu 25 685 61 10 w. 32, czynna w godzinach pracy Urzędu. Możliwość zgłaszania się potrwa do 21 stycznia 2021 r. natomiast osoby, które skończyły 70 lat będą mogły rejestrować się na szczepienia od 22 stycznia 2021r. Szczepienia zarejestrowanych seniorów rozpoczną się

25 stycznia 2021 r.Jednocześnie za pomocą infolinii mieszkańcy będą mogli uzyskać informację na temat transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień, lokalizacji i organizacji punktów szczepień oraz zamówienia mobilnego punktu szczepienia.

Dodatkowo dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem telefonu 989. W najbliższym czasie zostaną również przekazane Państwu informacje na temat szczepień za pomocą dedykowanych broszur. O starcie rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować Państwa na bieżąco.

Więcej informacji pod adresem:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.