Wiadomości z Garwolina

Kierował oplem mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Dodano:
garwolin - Kierował oplem mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali trzech kierowców będących pod działaniem alkoholu.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 uprawnienia do kierowania pojazdami.

12 stycznia, Sulbiny
57-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


12 stycznia, Wola Życka
32-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

17 stycznia, Łętów
47-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Subaru, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.