Ciekawe tematy z Garwolina

Nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew

Dodano:
garwolin - Nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew

Obowiązki dzielnicowego w gminie Łaskarzew objął sierż. szt. Grzegorz Tobiasz, który do tej pory realizował inne zadania służbowe w Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew, jest policjantem z 7-letnim stażem służby w Policji. Dotychczas realizował inne zadania policjanta pionu prewencji w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Na mocy decyzji kierownictwa garwolińskiej komendy, zostały mu powierzone obowiązki dzielnicowego.

Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym o nr 506 893 401 i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Życzymy policjantowi na nowym stanowisku samych sukcesów w pracy zawodowej i jak najlepszych relacji z lokalnym samorządem i społecznością, służących budowaniu jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa publicznego.

REKLAMA:


Rejon służbowy obejmuje gminę Łaskarzew
Z dzielnicowym można kontaktować się:
    • telefonicznie, bezpośrednio do dzielnicowego podczas służby na nr tel. 506 893 401,
    • telefonicznie, bezpośrednio do Posterunku Policji w Łaskarzewie  na nr 47 7075 380,
    • e-mailowo, pisząc na adres: dzielnicowy.laskarzew2@ra.policja.gov.pl

Życzymy policjantowi na nowym stanowisku samych sukcesów w pracy zawodowej i jak najlepszych relacji z lokalnym samorządem i społecznością, służących budowaniu jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa publicznego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.