Wiadomości z Garwolina

Jednostki OSP z gminy Wilga pozyskały sprzęt do łączności radiowej

Dodano:
garwolin - Jednostki OSP z gminy Wilga pozyskały sprzęt do łączności radiowej

20 stycznia 2021 r. jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Wilga został przekazany sprzęt służący do łączności z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Pozyskany sprzęt ma na celu zapewnienie porządku publicznego, bezpieczeństwa obywateli, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej.

Wójt gminy Wilga wystąpiła z wnioskiem do Komendy Stołecznej Policji w Warszawie o nieodpłatne przekazanie zbędnych lub zużytych składników majątku ruchomego Skarbu Państwa na rzecz gminy Wilga.
Komenda Stołeczna Policji w Warszawie w odpowiedzi na wniosek przekazała: 10 radiotelefonów Motorola GP 360, 5 ładowarek i 10 mikrogłośników.

REKLAMA:


20 stycznia 2021 r. pozyskane składniki mienia ruchomego zostały przekazane jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Wilga. Pozyskany sprzęt łączności ma na celu zapewnienie porządku publicznego, bezpieczeństwa obywateli, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Realista. (, #IP fdb02bd5fd) Odpowiedz

Fajnie wszyscy wyglądacie w tych przezroczystych maseczkach i z dystansem liczonym w centymetrach. Dobry przykłsd pani wójt. Brawo.

czosnek (, #IP 5d9c06b80e) Odpowiedz

Nie masz innych kluczowych informacji.Czekamy na info wyborcza.pl

W temacie (, #IP c3fcc9e5c9) Odpowiedz

Zawsze znajdzie się jakiś co musi dopisać....