Wiadomości z Garwolina

Pijany ojciec zawiózł dziecko do szkoły

Dodano:
garwolin - Pijany ojciec zawiózł dziecko do szkoły

Dzisiaj rano policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali kierującego skodą, który w rejonie szkoły popełnił wykroczenie. Na domiar złego okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego zawiózł do szkoły swoje dziecko, mając w organizmie niemal promil alkoholu. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dzisiaj rano policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy pilnowali bezpieczeństwa uczniów w rejonie Szkoły Podstawowej w Woli Rębkowskiej. Ich działania były wynikiem docierających do komendy sygnałów o popełnianych przez kierowców wykroczeniach w tym właśnie miejscu. Funkcjonariusze w pewnym momencie zauważyli skodę, którego kierowca nie zastosował się do znaku zakazującego wjazdu. Zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że pojazdem kierował 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Mężczyzna tłumaczył, że właśnie podwiózł swoje dziecko do szkoły. Podczas kontroli policjanci wyczuli od kierującego zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że w organizmie 34-latka był niemal promil. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

- Nic nie tłumaczy tak nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy i ojca, który nie dość, że narażał innych uczestników ruchu drogowego, to mógł ściągnąć zagrożenie także na własne dziecko. Teraz 34-latek za swoje poczynania odpowie przed sądem - mówi sierż. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik garwolińskiej policji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 02d0a1be27) Odpowiedz

Jak pije to dziecko powinno mieć zdalne nauczanie. To 500+ naprawdę same korzyści. Nawet ojcowie poświęcają czas dzieciom.

Bedok (, #IP 1386e9f1b2) Odpowiedz

Od razu pijany po prostu był wczorajszy.Pił do rana pod korek i zgubiła dziada oranżada bo pić to trza umić hehe.Morał wódki nie przepijesz tak jak kobiety nigdy nie prz........:)

wew (, #IP 1714f83779) Odpowiedz

dobra robota garwolińskiej policji sami pijani jeżdzą i wożą dzieci jak pan ze Zgórza po libacji alkocholowej na komisariacie a tu taki sukces

wew wew (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Ale czad jeżeli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o czynie zabronionym powinien go zgłosić, a nie opluwać kogoś na forum bo tu się nie boję. Ani znam człowieka ani sytuację ani miejscowość ale cykor z Ciebie, że nie można było dać znać np.portalowi, w którym został zamieszczony wpis.

Po co ? (, #IP 43112d19cc) Odpowiedz

Było by ja z butelkowozem .