Wiadomości z Garwolina

Rozrabiał w szpitalu. Został zatrzymany

Dodano:
garwolin - Rozrabiał w szpitalu. Został zatrzymany

Policjanci zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny, który miał zakłócać porządek w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Na miejscu zastali 33-letniego mieszkańca naszego powiatu, który będąc w stanie nietrzeźwości.

- 15 lutego o godzinie 9.00 policjanci zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny, który miał zakłócać porządek w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Na miejscu zastali 33-letniego mieszkańca naszego powiatu, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,12 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) wybił szybę w drzwiach wejściowych szpitala. Na szczęście szybka interwencja policjantów z Rewiru Dzielnicowych KPP Garwolin pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny i zapobieżenie dalszym zniszczeniom. Krewki 33-latek spowodował straty, które wstępnie wyceniono na kwotę 600 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Garwolin – informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pani w okularach (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

nie popieram ale rozumiem.

A może coś więcej! (, #IP cf501b22f9) Odpowiedz

To,że był po alkoholu to oczywiste,że bardzo żle,bowiem w takim stanie spraw się nie załatwia.Jednak mimo to chyba rozumiem tego człowieka niemal zrobiłbym kiedyś to samo/oczywiscie bez alkoholu/.Kazali mi córkę/dorosłą/,którą ledwie przywieżliśmy i leżała na krzesłach kazali zabrać i wrócić do lekarza rodzinnego po skierowanie.Panu doktorowi nawet nie chciało się zejść z góry,zszedł dopiero jak w ruch poszły krzesła.Prym wiodła p. pielęgniarka z Dudki,która była na tablicy szpitalnej, jako pielęgniarka roku.Oto taki mamy personel medyczny.