Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 22-02-2021r.

Dodano:

15.02.2021 godz. 00:09 ŻELECHÓW ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem Chevrolet mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu mechanicznych. Postępowanie prowadzi PP Żelechów.

15.02.2021 godz. 09:12, GARWOLIN ul. LUBELSKA
Policjanci zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny, który miał zakłócać porządek w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Na miejscu zastali 33-letniego mieszkańca naszego powiatu, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,12 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) wybił szybę w drzwiach wejściowych szpitala. Na szczęście szybka interwencja policjantów z Rewiru Dzielnicowych KPP Garwolin pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny i zapobieżenie dalszym zniszczeniom. Krewki 33-latek spowodował straty, które wstępnie wyceniono na kwotę 600 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Garwolin.

21.02.2021 godz. 14:32, ANTONIÓWKA ŚWIERŻOWSKA
Policjanci z Maciejowic ustalają, kto zastawił wnyki w rejonie wału zabezpieczającego rzekę Wisłę. W wyniku tego działania w sidła zaczepił się samiec sarny. Policjanci uwolnili zwierzę, które uciekło. Sidła zabezpieczono. Ustalaniem sprawcy zajmują się policjanci z PP Maciejowice.

REKLAMA:


06.02.2021 godz. 11:46 CHROMIN
Do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zgłosiła się 53-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, która za pośrednictwem sklepu internetowego zakupiła folię szklarniową. Pomimo przelania pieniędzy w kwocie 712zł , na konto podane w ogłoszeniu, nie otrzymała zakupionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy. Kontakt ze sprzedającym się urwał. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin


16.02.2021 godz. 10:16, ŻELECHÓW ul. CHŁOPICKIEGO
Policjanci dokonali zatrzymania nietrzeźwego kierującego pojazdem Peugeot. 37-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego miał ponad pół promila alkoholu we krwi. Badanie wykazało 0,31 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi PP Żelechów.

20.02.2021 godz. 20:11 KRYSTYNA
26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem osobowym marki Ford Mondeo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dokładny pomiar wskazywał wartość 1.36mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Garwolinie


W minionym tygodniu policjanci przeprowadzili 204 interwencje, byli wzywani do 28 kolizji drogowych.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.