Garwolin Sport

Zdrowie Garwolin wygrało z Borem Regut

Dodano:
garwolin - Zdrowie Garwolin wygrało z Borem Regut

W niedzielę 21 lutego panom ze Zdrowia Garwolin przyszło rywalizować w rundzie rewanżowej II Ligi Futsalu z zespołem Bór Regut. Bramki strzelał m.in. Bogdan Głąbicki, który w tym roku skończy 74 lata. Zawodnicy Zdrowia pokonali drużynę z Reguta aż 12 do 2.

Do przerwy zawodnicy Zdrowia Garwolin wygrywali 4:2. Po przerwie strzelało już tylko Zdrowie, a dzieła dokończył strzelając dwie bramki (w odstępie 40 sekund), wiecznie młody Bogdan Głąbicki.

Bramki zdobywali:
1:0 Sebastian Papiernik 2'
2:0 Przemysław Alot 5'
3:1 samobójcza 10'
4:1 Michał Zalewski 12'
5:2 Marcin Makulec 23'
6:2 Sebastian Papiernik 27'
7:2 Emil Anusiewicz 35'
8:2 Paweł Pyra 36'
9:2 Przemysław Alot 38'
10:2 Przemysław Alot 38'
11:2 Bogdan Głąbicki 39'
12:2 Bogdan Głąbicki 39'

REKLAMA:


Skład Zdrowia:
Bramkarze Emil Anusiewicz, Dominik Pusek
Karol Kopeć, Marcin Makulec, Sebastian Papiernik, Micha Zalewski, Damian Papiernik, Paweł Pyra, Przemek Alot, Filip Gac i Bogdan Głabicki. Trener Karol Kopeć

Zdrowie Garwolin po rozegraniu 9 spotkań zajmuje w tabeli drugie miejsce z 22 punktami. Do prowadzącego zespołu Podkowy Teqball Club, który również rozegrał 9 spotkań, traci 2 punkty.
Zdjęcie z meczu z Regutem sprzed roku.

FB Zdrowie Garwolin, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.