Wiadomości z Garwolina

Zderzenie dwóch aut na S17 w miejscowości Korytnica

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut na S17 w miejscowości Korytnica

Dziś przed godziną 9.00 miejscowości Korytnica doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.


Przed godziną 9.00 doszło dziś do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na S17 w miejscowości Korytnica. Na miajsce zdarzenia przyjechały jednostki OSP Korytnica i PSP Garwolin oraz pogotowie ratunkowe i policja.

Więcej informacji wkrótce.

REKLAMA:


- Na S17 w Korytnicy, na pasie w kierunku Lublina kierujący pojazdem jeep podczas wyprzedzania najechał na tył pojazdu nissan, który uderzył w barierki. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.
źródło i zdjęcia: OSP Korytnica


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP f1e29c9d8c) Odpowiedz

kierujący którym pojazdem był sprawcą??

Otóż. (, #IP a222644bbd) Odpowiedz

Żaden kierujący nie jest winien. Winny jest wykonawca , bo gdyby nie wybudował S17 to nie doszło by do tej tragedi. Współwinny jest jeszcze Donald Tusk.

Nicola (, #IP 1294300072) Odpowiedz

Sprawcą był kierujący pojazdem.