Wiadomości z Garwolina

Dwie kobiety okradły staruszkę

Dodano:
garwolin - Dwie kobiety okradły staruszkę

26 lutego w Maciejowicach dwie kobiety, prawdopodobnie narodowości romskiej, wykorzystując nieuwagę staruszki weszły do jej domu i ukradły jej pieniądze i biżuterię.

- Informacje o zdarzeniu w domu przy ul. Kościuszki w Maciejowicach otrzymaliśmy około godz. 12:00. Dwie nieustalone dotąd kobiety, prawdopodobnie narodowości romskiej, wykorzystując nieuwagę 72-latki dostały się do środka jej domu. Kiedy właścicielka wyszła i zamknęła dom na klucz, kobiety te podczas jej nieobecności zabrały schowane w szafie pieniądze oraz złotą biżuterię. Łączna suma strat została oszacowana na 5300 zł. Po powrocie pokrzywdzonej do domu, kobiety wyszły z budynku utrzymując, że zbierają datki na chore dziecko. Złodziejki szybko oddaliły się w nieznanym kierunku, kiedy seniorka nie zdążyła jeszcze zorientować się, że została okradziona. Ustaleniem sprawców i odzyskaniem skradzionego mienia zajmują się policjanci z Maciejowic – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Relista (, #IP 56399d2be6) Odpowiedz

Znając dotychczasowe dokonania dzielnych stróżów prawa to sprawa będzie szybko zakończona. Umożenie z powodu niewykrycia sprawcy(sprawców).