Wiadomości z Garwolina

Kierowca BMW uciekł policji

Dodano:
garwolin - Kierowca BMW uciekł policji

28 lutego w Samogoszczy policjanci chcieli skontrolować BMW, ale kierowca nie zatrzymał pojazdu. Policjanci ruszyli w pościg, jednak nie udało im się zatrzymać niesfornego kierowcy.

- Do zdarzenia doszło około godziny 1.54 w Samogoszczy. Policjanci, chcąc zatrzymać do kontroli drogowej pojazd w związku z popełnionym wykroczeniem, dali znak za pomocą latarki z tarczą koloru czerwonego kierującemu pojazdem BMW, który poruszał się autem z niesprawnym światłem mijania. Kierujący nie zareagował i nie zatrzymał się. Pomimo podjętego pościgu z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący oddalił się w kierunku Warszawy. Ustalaniem kierującego zajmują się policjanci z posterunku w Maciejowicach – informuje asp. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik KPP w Gawolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Klub pojazdów UFO (, #IP d2325d2743) Odpowiedz

Każdy wóz policyjny i inny* jest widoczny w systemie ...@@@ ogólnokrajowym. Specjalne wozy (tablice) są poza systemem... Zapewne owy tajemniczy samochód był INNY i poza zasięgiem lokalnej policji. Jest nowy komendant w KPP i ....można oficjalnie zapytać... Beata z zieleniaka z 3 blachami.

Belmondziak (, #IP 1597d66074) Odpowiedz

Może to Bmw z grupy Speed.Co się miało zatrzymywać. A ono z kogos goniło.A ci poszli w pościk. I to w nocy. Ta wasza karawana jedzie ale już nawet psy przestały szczekac

Belmondziak (, #IP 1597d66074) Odpowiedz

Z Maciejowice mają się tym zająć dobre Nawet tablic nie złapali. Lepiej niech łapią pijanych rowerzystów co później matki muszą płacić z emerytur marnych Albo taki idzie siedzic za nasze pieniądze. Moje zdanie juz lepiej się nie przyznawać do takich wpadek.Bo reszta weźnie z gościa przykład.Albo zatrudnić terytorialsow pomagają teraz ludziom Może im też by pomogli.

Gość (, #IP a7aa6aee2e) Odpowiedz

Policja powinna brać lekcje doszkalające dla kierowców i więcej treningu na strzelnicy.Potym jak kobieta staranowała CPN strzelali ale nie trafili w opony.żenada.

Ja (, #IP ec7d7ad543) Odpowiedz

A ta wiedza ad efektu strzelania w opony to z jakich filmów? Patrz... strzelali i nawet auto nie wybuchło...

Relista (, #IP 56399d2be6) Odpowiedz

Pomimo podjętego pościu z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca oddalił się w kierunku Warszawy widocznie kierowca bmw miał coś mocniejszego niż sygnały.

(, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Weź bo się posikam ze śmiechu:)