- Do zdarzenia doszło około godziny 1.54 w Samogoszczy. Policjanci, chcąc zatrzymać do kontroli drogowej pojazd w związku z popełnionym wykroczeniem, dali znak za pomocą latarki z tarczą koloru czerwonego kierującemu pojazdem BMW, który poruszał się autem z niesprawnym światłem mijania. Kierujący nie zareagował i nie zatrzymał się. Pomimo podjętego pościgu z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący oddalił się w kierunku Warszawy. Ustalaniem kierującego zajmują się policjanci z posterunku w Maciejowicach – informuje asp. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik KPP w Gawolinie.@@@
Kierowca BMW uciekł policji
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Adrian Stoń

reklama
Przeczytaj również:
Z Garwolina28 lutego w Samogoszczy policjanci chcieli skontrolować BMW, ale kierowca nie zatrzymał pojazdu. Policjanci ruszyli w pościg, jednak nie udało im się zatrzymać niesfornego kierowcy.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.