Wiadomości z Garwolina

Podała nieznanej osobie dane logowania do konta bankowego. Straciła pieniądze

Dodano:
garwolin - Podała nieznanej osobie dane logowania do konta bankowego. Straciła pieniądze

Dwie osoby z powiatu garwolińskiego padły ofiarami oszustwa. Kobieta z Celejowa nieopatrznie podała dane logowania do rachunku bankowego nieustalonej osobie. Straciła 590 złotych. 10 dni wcześniej kobieta z Samorządek zapłaciła za rowerek treningowy, ale towaru nie otrzymała.

W ubiegłym tygodniu do KPP Garwolin zgłosiła się kobieta, która podała, że podczas transakcji kupna sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, kliknęła w link otrzymany od nieustalonej osoby i podała dane logowania do swojego rachunku bankowego. Następnie nieznana osoba bez jej wiedzy i zgody zalogowała się na rachunek i wykonała przelew na kwotę 590 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

14 lutego kobieta z Samorządek za pośrednictwem sklepu internetowego zamówiła rowerek treningowy. Dzień później przelała kwotę 257 złotych na rachunek bankowy sprzedawcy. Zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru, ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.