Wiadomości z Garwolina

Chcą wyeliminować wykroczenia na Krótkiej

Dodano:
garwolin - Chcą wyeliminować wykroczenia na Krótkiej

Policja chce wyeliminować nieprawidłowe parkowanie na ulicy Krótkiej w Żelechowie. Na wniosek mieszkańców policjanci będą przeprowadzać wzmożone kontrole prewencyjne do 31 lipca 2021r.


Do 31 lipca 2021 r. realizowane jest działanie priorytetowe dzielnicowego, którego celem jest eliminowanie wykroczeń nieprawidłowego parkowania w rejonie ul. Krótkiej w Żelechowie.
„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w rejonie ul. Krótkiej będą prowadzone wzmożone kontrole prewencyjne Policji, a w przypadku ujawnienia naruszeń prawa będą podejmowane działania ukierunkowane na przywrócenia porządku prawnego. Za zrozumienie i włączenie się w działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym rejonie z góry dziękuję” - napisał w komunikacie opublikowanym na stronie UM Żelechów dzielnicowy asp. szt. Sylwester Błażejczyk.

zdjęcie: GSV

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.