Ciekawe tematy z Garwolina

Majaland i centrum handlowe w Góraszce

Dodano:
garwolin - Majaland i centrum handlowe w GóraszceDobra wiadomość dla dzieci i amatorów zakupów. W połowie grudnia rozpoczął się pierwszy etap budowy wielofunkcyjnej inwestycji w Góraszce koło Warszawy. To innowacyjny obiekt łączący funkcje rozrywkowe i retailowe, który zapewni mieszkańcom południowo-wschodniej aglomeracji, warszawskiej, ale też powiatu garwolińskiego możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, rodzinnej rozrywki oraz wygodnych zakupów.


Na terenie powstanie rodzinny park rozrywki Majaland finansowany przez firmy Momentum i Plopsa gdzie generalnym wykonawcą jest CFE Polska. Budowany lunapark będzie oferował atrakcje inspirowane popularnymi postaciami z bajek dla dzieci – Pszczółką Mają, Wikingiem Wickie i Heidi oraz Super Wings. Otwarcie tego etapu inwestycji przewidziano na drugi kwartał 2022 roku.

Po przeciwnej stronie całego kompleksu powstanie market budowlany, a pomiędzy nimi Nhood planuje centrum rozrywkowo-handlowe. Obecnie inwestorzy pracują nad jego projektem architektonicznym uwzględniającym aktualne wymagania rynku. Całość ma być oddana do użytkowania do 2024 roku.

źródło: Nhood Polska
zdjęcie: Majaland Kownaty

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.