Garwolin Sport

Nowy serwis rowerowy Icona Bikes w Garwolinie już otwarty!

Dodano:
garwolin - Nowy serwis rowerowy Icona Bikes w Garwolinie już otwarty!

21 marca w Garwolinie przy ul. Lubelskiej 2b/1 został otwarty serwis rowerowy dla profesjonalnych kolarzy, ale także dla rowerzystów amatorów. W serwisie można dokonywać napraw, serwisów, a także zakupić akcesoria rowerowe. O swoim przedsięwzięciu opowiada Piotr Zalasiński.


KG: Skąd pomysł na tego rodzaju działalność?
PZ:
Serwis tworzą pasjonaci rowerów. Chcemy zbudować najlepszy, najbardziej specjalistyczny serwis rowerowy w powiecie, budować tą świadomość w ludziach, żeby wiedzieli, kiedy i co należy naprawiać w rowerze, bo to nie jest tak, że kupujemy rower i przez 5 lat możemy nic z nim nie robić. Czasami proste zaniedbania mogą rower bardzo poważnie uszkodzić albo nawet spowodować, że nie będzie się nadawał do jazdy.

KG: Kto może do Was przyjść?
PZ:
Przyjść może praktycznie każdy, kto chce żeby jego rower został bardzo dobrze serwisowany, ktoś kto ma problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić i też ktoś kto ma też świadomość tego, że za dobrze wykonaną usługę trzeba trochę więcej zapłacić. Serwisujemy różne rowery i tańsze miejskie, rowery typu grawel, rowery MTB z zawieszeniem, rowery typu hardtail, czy ful suspension. Zapraszamy też oczywiście kolarzy - rowerzystów z drogimi karbonowymi maszynami, bo mamy warsztat przygotowany, żeby w pełni się takimi rowerami zająć. Naprawiamy m.in. amortyzatory, dampery czy piasty planetarne, czyli coś, czego nikt u nas w okolicy nie robi. Do serwisowania mamy cały potrzebny specjalistyczny sprzęt. Oferujemy usługę kompleksowego mycia, konserwacji roweru. Zawsze usługa serwisu jest połączona z kompleksowym zajęciem się rowerem, żeby ten rower był praktycznie po serwisie jak nowy. Jeżeli będzie trzeba odbierzemy rower od klienta i oddamy mu na miejsce.  Skontaktować się z nami można poprzez naszego Facebooka oraz pod numerem telefonu: 503 189 677.


KG: Ko serwisuje rowery?
PZ:
Mamy dwóch bardzo dobrych mechaników. Krystian Paziewski to jeden z założycieli GSK Horyzont, który od wielu lat sam jeździ rowerami, i ma duże doświadczenie w ich serwisowaniu. Drugą osobą jest Fryderyk Węgrzyn, czyli wschodząca gwiazda kolarstwa, który też ściga się w ogólnopolskich zawodach, wyjeżdża na różne zgrupowania za granicę. Jeździ na profesjonalnym sprzęcie i do tej pory sam go sobie serwisował. Te osoby są już do dyspozycji mieszkańców Garwolina i okolic i swoją wiedzą, swoim doświadczeniem, precyzją chętnie się podzielą z innymi. Sprawią, że rowery naszych klientów będą bardzo dobrze zadbane, przeserwisowane.


KG: Co jeszcze posiadacie w swojej ofercie?
PZ:
Przesiewamy rynek akcesoriów i odżywek, bo dostępność towaru jest ogromna. Ktoś, kto się na tym nie zna, nie ma do czynienia z kolarstwem, może nie bardzo wie jak się w tym wszystkim połapać, a my chcemy dostarczać bardzo dobrej jakości produkty i robić tę pracę za klienta. Na razie mamy podstawowe akcesoria kolarskie, ale również zaplatamy koła zarówno karbonowe jak i aluminiowe. Z takich rzeczy dostępnych na już, są to: opony, dętki firmy Continental, lampki firmy Cateye, bidony i koszyki firmy Elite, smary do łańcuchów firmy Finish Line, żele, odżywki i batony firmy Sis. Mamy też w ofercie sprzęt firmy Shimano czy SKS. Są to czołowe marki w świecie kolarskim. Chcemy rozwinąć też swoją markę w zakresie odzieży kolarskiej Icona Bikes. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda się nam taką pierwszą kolarską kolekcję w tym sezonie zaprezentować.

KG: Jakie są godziny otwarcia serwisu?
PZ:
W tygodniu serwis jest czynny od godziny 13.00 do 19.00. Taka formuła spodoba się na pewno ludziom, którzy pracują normalnie do 16.00 – 17.00, po pracy mogą przyjechać i dostarczyć swój sprzęt. W sobotę działamy w godzinie 10.00 – 14.00. Pracujemy też nad niedzielami. Chcemy by soboty i niedziele były takim punktem startowym albo kończącym garwolińskie ustawki kolarskie, które będą się kończyły np. napiciem się dobrej kawy. Współpracujemy z marką Pelletoni, która wypuściła produkt „Kawa dla Kolarzy”. Chcemy tę kulturę kolarska w Garwolinie tworzyć, rozwijać ją, budować, a dobre espresso jest nieodłącznym elementem każdej kolarskiej ustawki. Wszyscy kolarze mogą wpaść do nas na dobra kawkę.

Galeria 5

Artykuł sponsorowany