Garwolin Sport

Julia Karczmarczyk z rekordem powiatu na pływalni w Lublinie!

Dodano:
garwolin - Julia Karczmarczyk z rekordem powiatu na pływalni w Lublinie!

Pływalnia Aqua Lublin była gospodarzem Grand Prix Polski rozgrywanego w dniach 27-28 marca 2021r. Na zawodach dobrze spisała się Julia Karczmarczyk z UKS Delfin.

Wśród 829 zawodników z 121 klubów z całej Polski wystartowało 10 zawodników UKS Delfin Garwolin, a byli to podopieczni trenera Łukasza Zawadzkiego (Witak Jakub, Witak Natalia, Kałaska Karolina, Staros Maksymilian, Śliński Hubert, Szczerba Karolina i Kot Małgorzata) oraz zawodnicy trenujący na co dzień pod okiem trenera Wojciecha Mianowskiego (Kaczorowski Miłosz, Karczmarczyk Julia i Więckowska Alicja).

REKLAMA:


Oprócz Alicji, która startowała na dystansie 880m stylem dowolnym, wszyscy ścigali na 200 m stylem grzbietowym i wszyscy zakończyli swoje zmagania rekordami życiowymi. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Julię, która to w niedzielę uzyskując czas 2:47:10 ustanowiła nowy rekord powiatu garwolińskiego w kategorii 15 – letnich Juniorek. Oprócz Julii, tyle, że w kategorii Juniorek 18-letnich rekord powiatu ustanowiła Alicja i teraz wynosi on 10:10:90.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.