Wiadomości z Garwolina

Łukasz Szychowski walczy o normalne życie

Dodano:
garwolin - Łukasz Szychowski walczy o normalne życie

Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz byłego wójta gminy Wilga Łukasza Szychowskiego. Pomóc można na dwa sposoby – przekazując 1 procent z podatku i wpłacając środki na portalu siepomaga.pl. Na powrót do zdrowia czeka żona i dwójka dzieci Łukasza.


W 2016r. Łukasz Szychowski doznał rozległego pęknięcia tętniaka mózgu. Długo pozostawał w śpiączce, a kiedy odzyskał świadomość, okazało się, że nie może mówić, poruszać się, chodzić. Trudna rehabilitacja trwa do dziś. Były wójt gminy Wilga ma kochającą rodzinę, wspaniałą żonę, dwójkę małych dzieci, którzy wspierają go w walce o powrót do zdrowia. Jednak droga jest jeszcze daleka. Łukasz porusza się coraz lepiej. Jego zdrowie się poprawia, ale poz pomocy ludzi dobrego serca niewiele jeszcze da się zrobić.

Pomóc Łukaszowi Szychowskiemu można wpłacając pieniądze TUTAJ
lub przekazując 1% z podatku.
REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.