Wiadomości z Garwolina

Był wulgarny i agresywny, nie chciał zapłacić za towar

Dodano:
garwolin - Był wulgarny i agresywny, nie chciał zapłacić za towar


Policjanci zatrzymali 40-latka, który awanturował się w jednym z marketów w Garwolinie. Mężczyzna był pijany i nie stosował się do obowiązujących obostrzeń. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie, a za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

Wczoraj około godziny 16 policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego dwukrotnie interweniowali w jednym z marketów na terenie miasta wobec agresywnego mężczyzny. 40-latek nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa, był wulgarny i agresywny wobec personelu i innych klientów, nie chciał zapłacić za towar. Podczas interwencji mundurowych mężczyzna, nie reagował na żadne polecenia stróżów prawa, szybko został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że mieszkaniec gminy Garwolin był pijany. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie. Niedługo poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

REKLAMA:


- Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy i realizowaniu poleceń służb. Pamiętajmy, aby stosować się do wydawanych zaleceń. Unikajmy gromadzenia się i przebywania w miejscach, gdzie narażamy się na zakażenie. Niestosowanie się do wprowadzonych obostrzeń spotka się ze stanowczą reakcją Policji - mówi sierż. szt. Małgorzata Pychner.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.