Garwolin Sport

Karol Zawadka nowym trenerem GKS Wilga Garwolin

Dodano:
garwolin - Karol  Zawadka nowym trenerem GKS Wilga Garwolin

Były zawodnik i trener grup młodzieżowych Wilga Garwolin Karol Zawadka został trenerem seniorskiej drużyny Wilga Garwolin.

Zarząd GKS Wilga Garwolin w dniach 31 marca - 1 kwietnia przeprowadził postępowanie rekrutacyjne, którego celem miało być wyłonienie trenera IV ligowej drużyny seniorów.

„Jest nam bardzo miło poinformować, że po wnikliwej analizie materiału zgromadzonego podczas spotkań z kandydatami podjęliśmy jednogłośną decyzję o wyborze na trenera I drużyny GKS Wilga Garwolin dotychczasowego asystenta - Karola Zawadkę. Nowy trener jest wychowankiem klubu, ma na swoim koncie wiele występów jako kapitan drużyny seniorskiej, a także doświadczony trener grup młodzieżowych. Nowemu trenerowi życzymy wielu sukcesów sportowych” - podaje klub w swoim komunikacie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

bedok (, #IP 06733110d1) Odpowiedz

myslałem ze to zart na pryma aprylis. a to fakt?.TO TEN NIECIEPLINSKI BUFON trenerem to juz po druzynie WILGA GARWOLIN.!!!