Wiadomości z Garwolina

Policja apeluje o ostrożność na drogach

Dodano:
garwolin - Policja apeluje o ostrożność na drogach

Dobra pogoda może sprawiać, że jedziemy szybciej, pewniej, czasami zbyt pewnie. Przekonali się o tym kierowcy, który brali udział w zdarzeniu na obwodnicy Garwolina. 31 marca przed południem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Kierowcy mogli natrafić w tym miejscu na pasie w kierunku Lublina na spowolnienia w ruchu.


31 marca około godz 11:00 na obwodnicy Garwolina na pasie w kierunku Lublina zderzyły się trzy pojazdy. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wskazują, że kierujący hondą wyprzedzał lewym pasem busa, którego kierowca prawdopodobnie nie upewnił się, czy nie jest wyprzedzany i również rozpoczął wykonywać ten manewr. Spychana honda uderzyła w krawężnik i  przemieściła się na prawy pas, gdzie uderzyła w ciężarowe volvo. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący hondą miał w organizmie 0,3 promila alkoholu.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.