Wiadomości z Garwolina

Jeden nietrzeźwy a drugi bez uprawnień

Dodano:
garwolin - Jeden nietrzeźwy a drugi bez uprawnień

W ubiegłym tygodniu policjanci z KPP w Garwolinie i Posterunku ujawnili nietrzeźwego kierowcę i kierowcę, który prowadził subaru, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.


30 marca 2021 g. 23:40 Garwolin, ul. Cmentarna
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin zatrzymali do kontroli kierującego fiatem ducato, który znajdował się w stanie nietrzeźwości (0,54 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). 41-letniemu mieszkańcowi powiatu garwolińskiego zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Garwolinie.

2 kwietnia 2021 g. 12:46 Izdebno Kolonia
Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali kierującego samochodem osobowym subaru impreza, który kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że pojazd nie został dopuszczony do ruchu. Postępowanie wobec 33-letniego mieszkańca naszego powiatu prowadzą policjanci z Łaskarzewa.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.