Wiadomości z Garwolina

Żelechów: Zderzenie motocyklistki z autobusem

Dodano:
garwolin - Żelechów: Zderzenie motocyklistki z autobusem

Garwolińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Żelechowie na ulicy Długiej. W jego wyniku ucierpiała nastolatka, która kierowała motocyklem.

- W miniony piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Żelechowie na ulicy Długiej. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 16-letnia mieszkanka powiatu łukowskiego, kierując motocyklem honda, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i przewróciła się na jezdnię. Nastolatka uderzyła w jadący z przeciwnego kierunku autobus i z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalili, że kierująca motocyklem nie posiadała uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Wszystkie okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z posterunku w Żelechowie - informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


To kolejne groźne zdarzenie z udziałem motocyklisty w ostatnim czasie. Garwolińscy policjanci ponawiają apel o rozwagę i ostrożność. Kierowco pamiętaj - każdy, kto wsiada na motocykl powinien uzmysłowić sobie, że w przypadku zdarzenia drogowego jest bardziej narażony na utratę życia i zdrowia. Nie lekceważ przepisów. Jedź bezpiecznie!

KPP MP, opr. AS
zdjęcie Czytelnik Łukasz, archiwum KG

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.