Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie drogowe w Chrominie. Auto poważnie rozbite

Dodano:
garwolin - Zdarzenie drogowe w Chrominie. Auto poważnie rozbite

Dziś około godz 10.00 na DK76 w miejscowości Chromin doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce przyjechała straż, pogotowie i policja.

Nie miał dziś szczęścia kierowca BMW7, który poruszał się po DK76. Około godz 10.00 w miejscowości Chromin prawdopodobnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż: PSP Garwolin, OSP Borowie, OSP Chromin, pogotowie i policja.

- Auto wypadło z drogi na łuku.. Uderzyło w mostek i dachowało na drugą stronę - napisał nam Czytelnik.

Kierowca trafił do szpitala.

Więcej informacji niebawem.
AKTUALIZACJA, 13.16
- Dzisiaj po godz. 10:00 do dyżurnego garwolińskiej komendy wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu w Chrominie. Na miejscu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wstępnie ustalili, że 54-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego kierując samochodem BMW na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierujący z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie były ponad dwa promile alkoholu - informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcie: OSP Borowie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.