Wiadomości z Garwolina

55-latek stracił prawo jazdy w miejscu wskazanym na KMZB

Dodano:
garwolin - 55-latek stracił prawo jazdy w miejscu wskazanym na KMZB

Policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy skody. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci po raz kolejny przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci garwolińskiej drogówki, wczoraj sprawdzali prędkość kierujących w miejscowości Kamionka. To właśnie tam, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego kierowcę. Mężczyzna jechał z prędkością o 58 kilometrów na godzinę większą niż dopuszczalna w obszarze zabudowanym.
Miejsce kontroli wskazane zostało przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 kilometrów na godzinę, kierowcy z powiatu łukowskiego zostało zatrzymane prawo jazdy oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

KPP MP, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

COVID-19 (, #IP 78c0defa17) Odpowiedz

NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE JEST MIŁE .CZY TAK TRUDNO TO POJĄĆ . MOIM ZDANIEM LEWACTWO MA UJEMNY JQ W sierpniu 1980 r SOLIDARNOŚĆ bardzo delikatnie potraktowała PZPR . NIECH dziękują że nie zostali potraktowani jak N. CAUSESKU w RUMUNII , zasłużyli na to . POWINNI być potraktowani jak KPCZ rozwiązane i 10 lat żadnych stanowisk państwowych samorządowych .

Gość (, #IP 32697d637e) Odpowiedz

Powiem szczerze że nie widać raczej patroli na drogach.w garwolinie młodzież wieczorami bez maseczki w ok.biedronki.na ulicach zero patroli stoją w ukryciu na leśnych drogach,parkingach żeby odwalić służbę i do domciu.brak radarów,wideorejestratorów,ogólnie jest OK.nie ma kontroli to każdy dusi ile fabryka da.takie ciche przyzwolenie .

LLU (, #IP cccae6077c) Odpowiedz

Ludziom z powiatu łukowskiego zawsze się spieszy. Widać to na większości dróg. Lepszym ograniczeniem prędkości niż patrole policji byłyby tablice z wyświetlaczem ile osób na tym odcinku straciło prawo jazdy. Od razu noga z gazu by schodziła. Czasami strach wyjść na drogę, bo jak samochód śmignie to człowiek nawet nie zdąży zauważyć jaka to była marka, a to obszar zabudowany przecież.