Garwolin Sport

Zawodnicy Delfina 3 razy na podium w Lublinie!

Dodano:
garwolin - Zawodnicy Delfina 3 razy na podium w Lublinie!

Na pływalni Aqua Lublin 24 kwietnia 2021 odbyła się II Runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. W miniony weekend wystartowało 566 zawodników z czego reprezentacja UKS Delfin Garwolin liczyła 50 osób. Zawodnicy z naszego powiatu spisali się bardzo dobrze.

W I bloku zawodów startowali zawodnicy 10 – letni i młodsi i tutaj świetny występ na 50 m stylem klasycznym zanotował Turek Bartłomiej, który za ten start otrzymał brązowy medal.  Po rywalizacji najmłodszych zawodników przyszedł czas na starty starszych roczników.

W II bloku na kolejny medal musieliśmy czekać aż do ostatniej konkurencji indywidualnej zawodów, a dokładnie na 100m stylem motylkowym, w której to brązowy medal wywalczył Sitnik Jakub. Zawody zakończyły się miłym akcentem dla zawodników z Garwolina, gdyż w rywalizacji sztafet 4 x 50m stylem zmiennym, którą utworzyli: Karczmarczyk Julia, Jonak Jagoda, Sitnik Jakub i Grzegrzółka Tomasz, zajęli II miejsce.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.