Wiadomości z Garwolina

Tylko dla zaszczepionych, czyli ustawy norymberskie wicepremiera Gowina

Dodano:
garwolin - Tylko dla zaszczepionych, czyli ustawy norymberskie wicepremiera Gowina

Jak mogło dojść do Holokaustu? Bardzo prosto. Najpierw wprowadzono segregację, potem izolację, a na końcu eksterminację. Wykorzystano też wątek sanitarny, a konkretnie zagrożenie epidemią tyfusu, żeby segregacja i izolacja były postrzegane jako działanie konieczne dla dobra ogółu. Donosicielstwo było nagradzane. Odmowa donoszenia była karana.


Pomoc była karana. Aby zminimalizować opór wywożonych na śmierć, oszukiwano ich mówiąc, że to tylko przesiedlenie. Nie dzieje się nic złego, jedziecie do nowej pracy, idziecie do łaźni, wasze rzeczy odłóżcie tutaj, odbierzecie je po kąpieli. I ludzie w to wierzyli. I szli do gazu.

W ramach edukacji o Holokauście wmawia się dzieciom i młodzieży, że zagłada Żydów w czasie II wojny światowej była czymś wyjątkowym w dziejach i nie wolno jej z niczym porównywać. Tak jakby jeden, jedyny raz ludzie zrobili coś, co nie mieści się w głowie. Jedynym wyjaśnieniem ma być nienawiść. I dlatego trzeba walczyć z nienawiścią, żeby Holokaust nigdy już się nie powtórzył. Tymczasem Holokaust nie był ani pierwszym ludobójstwem, ani ostatnim. Mechanizm, który służył jego realizacji, też nie jest niczym wyjątkowym. Jego elementy możemy dziś oglądać na własne oczy. Obserwując kolejne etapy tzw. walki z pandemią możemy zobaczyć jak działa mechanizm, który umożliwił przeprowadzenie Holokaustu.

– Uważam, że powinniśmy stworzyć specjalne certyfikaty dla osób zaszczepionych dające dostęp do usług niedostępnych dla innych, takich jak usługi hotelarskie i gastronomiczne – powiedział podczas poniedziałkowej (12.04.2021) konferencji prasowej wicepremier Jarosław Gowin. – Mówię to z troski o dobro polskiej gospodarki i polskich firm – dodał. Gowin stwierdził też, że umożliwienie dostępu do korzystania z usług zamkniętych obecnie przedsiębiorstw to także ulga dla podatników. – Przedsiębiorcy z branż dotkniętych obostrzeniami otrzymują ogromną pomoc, ale trzeba im jak najszybciej umożliwić powrót do normalnego działania – podkreślił i powiedział, że w najbliższych dniach będzie przekonywał członków rządu do poparcia pomysłu utworzenia systemu certyfikatów dla osób zaszczepionych.

Szanowni Państwo, co to jest? To jest projekt segregacji rodem z III Rzeszy. To jest projekt nowych ustaw norymberskich. To jest podział na nadludzi i podludzi. Tym razem za nadludzi mają robić zaszczepieni, a za podludzi niezaszczepieni. Według Gowina projekt ten ma służyć dobru ogółu. Powinniśmy zatem entuzjastycznie mu przyklasnąć i podziękować wicepremierowi za jego troskę. A jeśli ktoś będzie miał wątpliwości, to wytłumaczy mu się, że przecież żadnej segregacji w tym nie ma, bo każdy może się zaszczepić.
Oczywiście, że każdy może się zaszczepić. Ale tu nie chodzi o to, że może, lecz o to, że musi, jeśli chce przejść z kategorii szykanowanych podludzi do kategorii uprzywilejowanych nadludzi. I proszę nie myśleć, że celem tej operacji jest troska o zdrowie publiczne. Przecież szczepionka nie chroni przed zakażeniem! Osoby zaszczepione mogą zostać zarażone i same też mogą zarażać. O tym wiemy już na pewno. Tak jak szczepionka na grypę nie wyeliminowała grypy, tak szczepionka na kowid nie wyeliminuje kowid. Osoby zaszczepione nie zostały zwolnione z nakazu maskowania, bo zarażają. Jednocześnie mają otrzymać certyfikaty uprawniające do korzystania z restauracji, hoteli i innych miejsc, bo nie zarażają. To przecież absurd! Jak można coś takiego zaproponować?  Jak widzicie, można. Ale wicepremier Gowin nie jest pomysłodawcą tego absurdu. On tylko zaleca coś, co już zostało zrobione. Gdzie? W Izraelu. Tam już wprowadzono tzw. zielone przepustki i opcja „Tylko dla zaszczepionych” już weszła w życie. Segregacja sanitarna jest faktem. Kategoria nadludzi i podludzi jest faktem. Dobrowolność szczepień jest fikcją. I to jest system, który wicepremier Gowin chce wdrożyć w Polsce.

Czy system zostanie wdrożony? A dlaczego nie? Dlatego, że to bezprawie? No i co z tego? Pandemiczne rozporządzenia Rady Ministrów też są bezprawne, co potwierdziły liczne wyroki z kasacją Sądu Najwyższego włącznie. Czy władza wycofała się z tego bezprawia? Nie! Władza wydaje kolejne bezprawne rozporządzenia, a policja i sanepid terroryzują obywateli działających zgodnie z prawem. Dlaczego zatem władza nie miałaby wdrożyć kolejnego bezprawia? Premier Morawiecki opowie „ciemnemu ludowi”, że certyfikaty szczepionkowe są dla ich dobra. I zaszczepieni nadludzie przyklasną premierowi. Niezaszczepieni podludzie zostaną uznani za zagrożenie dla społeczeństwa.

REKLAMA:


Co dalej? Getta dla niezaszczepionych? Jeśli niezaszczepiony nie może wejść do restauracji dla zaszczepionych, to dlaczego może mieszkać w tym samym domu? Przecież roznosi zarazki! Niech więc roznosi je w domu dla niezaszczepionych. A najlepiej niech roznosi je w dzielnicy dla niezaszczepionych. I niech niezaszczepieni nie wychodzą poza mur wokół ich dzielnicy! Niech tam stoi policja i pilnuje, żeby nikt nie wyszedł. A jeśli musi wyjść do pracy? To niech zmieni pracę. W dzielnicy dla niezaszczepionych na pewno coś znajdzie. A jak nie znajdzie, to już jego problem. Przecież mógł przyjąć dobrowolną szczepionkę!

Myślicie, że coś takiego jest niemożliwe? A dlaczego nie? W ciągu ostatniego roku doszło do bardzo wielu rzeczy, które wydawały się niemożliwe. Zdrowych ludzi zamyka się w aresztach domowych. Chorym odmawia się leczenia. Odbiera się możliwość zarabiania. Odbiera się możliwość normalnej nauki. Uniemożliwia się swobodne oddychanie. I jaki jest tego efekt? Ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów, a na tym się nie skończy.

Po raz kolejny przypominam, że sąsiadująca z Polską Białoruś, która nie wprowadziła lockdownu, odnotowała w 2020 roku najniższą śmiertelność od 29 lat! Czyżby wirus zatrzymał się na wschodniej granicy? Oczywiście, że nie. Wniosek jest oczywisty. Lockdown nie ratuje życia. Lockdown zabija. Ale przecież władza nigdy nie przyzna się do tego, że wprowadziła system, który zabija. Władza woli utrzymywać ten system i – wbrew faktom – wbijać ludziom do głów, że system jest dobry, a jeśli efekt jest niedobry to wina tych, którzy próbują obejść system. Warunkiem zniesienia systemu ma być zaszczepienie większości społeczeństwa. Wtedy władza ogłosi sukces i oświadczy, że uratowała nas przed największym zagrożeniem w dziejach.

Aby osiągnąć ten sukces władza chce zmusić ludzi do przyjęcia szczepionki, o której mówi, że jest dobrowolna. Ale jak zmusić ludzi do skorzystania z tej rzekomej dobrowolności? Oczywiście przez segregację sanitarną, czyli stworzenie kategorii podludzi i nadludzi. Zważywszy na fakt, że już zapowiedziano konieczność powtarzania szczepień, system segregacji będzie trwałym elementem tzw. nowej normalności. Ku swojemu zaskoczeniu zaszczepieni nadludzie dowiedzą się, że jeśli co rok lub pół roku nie powtórzą szczepionki, to spadną do kategorii niezaszczepionych podludzi. Dziś mogą zjeść obiad w restauracji, a jutro już nie. Dziś mogą zaprosić na wesele rodzinę, a jutro już nie. Dziś mogą pojechać na wakacje, a jutro już nie. Dziś ich dziecko może pójść do szkoły, a jutro już nie.

To jest system, o którego wprowadzenie apeluje wicepremier Gowin „z troski o dobro polskiej gospodarki”. Chcecie żyć w takim systemie? Jeśli to zaakceptujecie, to szykujcie się na kolejne pomysły władzy, która tak się troszczy o życie i zdrowie Polaków, że urzędy nie nadążają z wydawaniem aktów zgonów. Tak właśnie wygląda sukces tej władzy!

zdjęcie: FB Jarosław Gowin

źródło: https://wprawo.pl/katarzyna-ts-tylko-dla-zaszczepionych-czyli-ustawy-norymberskie-wicepremiera-gowina/


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Z calym szacunkiem... (, #IP 1f98f59673) Odpowiedz

Z całym szacunkiem: pani Katarzyno, jestem zawiedziony poziomem tego artykułu. Mielonka pełna bredni, dobra dla wyborców Konfederacji, foliarzy i Edyty Górniak.

Weteran (, #IP bff9131067) Odpowiedz

Pierwszą i podstawową rzeczą jaką trzeba powiedzieć jest to, że przyjęcie szczepionki nie jest 100% gwarancją tego, że zaszczepiony nie zachoruje. Szczepionka pozwala tylko mieć nadzieję na to, że jeżeli nastąpi zakażenie to choroba będzie przebiegała łagodniej i nie wystąpią powikłania. Następną rzeczą jest fakt, że osoba zaszczepiona w dalszym ciągu może być nosicielem wirusa i być potencjalnym źródłem zakażenia. Segregacja ludzi na zaszczepionych i nie jest po prostu śmieszna i nie powinna mieć miejsca.

Obowiązkowe szczepienia (, #IP 77dc102d83) Odpowiedz

Mam kilka spostrzeżeń. 1.dobrze, że mówi się o segregacji, o dyskryminacji, o tym, że ludziom zabiera się swobodę życia, pracowania, kształcenia. Znamy to z PRLu, znamy z filmów o Jugosławii (zakłady dla chorych psychicznie i osób z upośledzeniem umysłowym=faszystowskie Niemcy), i jeszcze rzeź w Ugandzie, za aprobatą a nawet namową dostojników Kosciola Katolickiego, 2.postrzeganie świata i polityki Pana Redaktora zmieniło się jakiś czas temu radykalnie i za to chylę czoła, 3. KG aspiruje podejmowaną tematyką do prasy ogólnopolskiej i to bardzo dobre działanie, ciągle czytamy o pierdolach, a przecież w naszym małym świecie dostrzegamy też sprawy istotne w skali kraju. Podpisuję się pod wnioskami i cieszę się z rozwoju portalu

Rzeź w Ugandzie (???) (, #IP 607080b7b1) Odpowiedz

jeszcze rzeź w Ugandzie, za aprobatą a nawet namową dostojników Kosciola Katolickiego - chyba w Rwandzie? Poproszę o źródło dot. aprobaty hierarchów Kościoła katolickiego. Artykuł bardzo ciekawy i dobrze oddający rzeczywistość.

taa na pewno (, #IP aaaf9c18e3) Odpowiedz

Cały ten artykuł to nieobiektywne brednie

czy na pewno? (, #IP c417043dbf) Odpowiedz

Nieobiektywne jest to że ktoś aspiruje do miana eksperta, wszechwiedzącego. Jak powie że mamy nosić kawałek szmaty na twarzy to musimy przyjąć że ma rację. A na jakiej podstawie???!