Wiadomości z Garwolina

Gmina Sobolew: Wyremontują budynek Szkoły Podstawowej

Dodano:
garwolin - Gmina Sobolew: Wyremontują budynek Szkoły Podstawowej

Dobra wiadomość dla gminy Sobolew. Długo oczekiwany remont budynku Szkoły Podstawowej w Sobolewie zostanie przeprowadzony dzięki wsparciu 1 mln 661 tys. zł z RPO, przyznanego z samorządu województwa mazowieckiego.


„W ramach programu 4.2 ,,Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej '' RPO Województwa Mazowieckiego nasz wniosek znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowanie na długo oczekiwany gruntowny remont budynku Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie. Kwota wsparcia 1 660 925,15 PLN. Szacowana wartość inwestycji 2 881 933,12 PLN.” - napisał na swoim Facebooku wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio.

Planowany zakres prac to: wymiana c.o, piec, pokrycie dachowe, elewacja oraz montaż paneli fotowoltaicznych.
„Dziękuje pracownikom działu inwestycji pod przewodnictwem Beaty Jawor za dobrze przygotowany wniosek, a Zarządowi Województwa Mazowieckiego i Janinie Ewie Orzełowskie za jasne i klarowne kryteria naboru w ramach tego programu” - dodał w internetowym wpisie włodarz.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wzocem jest szkoła w Dąbrowie,wzorcowy dyrektor (, #IP 5c8afa86e9) Odpowiedz

jaki jest poziom nauczania? niech dyrektor szkoły napisze jaką kwotę środków pozyskał unijnych? Siedzą na stołkach i ani poziomu ani gospodarności Dalej niech samorządny za nich pracują.2 kadencje i do wymiany Albo polityka albo dyrektorowanie

Rodzic (, #IP b3f36485c5) Odpowiedz

Jeszcze niech kadrę nauczycielską podleczą, bo non stop na zwolnieniach.

Dobra nowina! (, #IP b2d4a8899d) Odpowiedz

Trzeba było dopiero nowego wójta, ucznia tej szkoły żeby coś wreszcie ruszyło w Sobolewie. Tak trzymać panie wójcie.

OKO-press.Dwory i dworki.tworki.com (, #IP 51510f0227) Odpowiedz

Czy ktoś z przychylnych czytelników/formowaczów naświetli NAM temat! Czy w gminie Maciejowice są budynki użyteczności publicznej z instalacja fotowoltaiczną?