Wiadomości z Garwolina

Wypadek na DW 805 w Słupie

Dodano:
garwolin - Wypadek na DW 805 w Słupie

Dziś na DW 805 doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy, pogotowie ratunkowe i policjanci.

Dziś około godziny 16.00 na DW 805 między miesjcowością Słup a Parysów doszło do wypadku drogowego. Kierowcy napotkali utrudnienia.

Wiecej informacji niebawem.

Za informacje o zdarzeniu i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Andrzejowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

olek (, #IP b06a7d0b50) Odpowiedz

Bardzo niebezpieczny odcinek drogi w naszym powiecie, podobnie jak odcinek od Łopacianki do Wilchty, a nawet dalej do skrzyżowania Głosków-Puznów. Nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie na skrzyżowaniach, zakrętach, na podwójnej ciągłej. A wszystko to głównie w godzinach porannych, wtedy gdy nasza osławiona grupa speed jeszcze śpi. Chwalą się że w tygodniu wystawiają po 50-70 mandatów, czyli dziennie max 10, zuchy...

Ja (, #IP 1d579e4a21) Odpowiedz

Chwalą się czy informują? A Ty skąd wiesz czy śpią czy nie rano? Pracowałeś w policji? Może po prostu mają takie wyniki bo pozostali kierowcy jeżdżą normalnie i nie wszystkich od razu trzeba karać!?