Wiadomości z Garwolina

Wizyta Pani Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa w Przedszkolu Samorządowym im. Misia Uszatka

Dodano:
garwolin - Wizyta Pani Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa w Przedszkolu Samorządowym im. Misia Uszatka

Dnia 30 kwietnia do Przedszkola Samorządowego w Pilawie zawitał wyjątkowy gość: burmistrz miasta i gminy Pilawa Albina Łubian. Włodarz wizytę rozpoczęła od wręczenia prezentu: flagi województwa mazowieckiego. Jest to najważniejszy symbol naszego regionu.


Zgodnie z decyzją Sejmiku Województwa Mazowieckiego flagę umieszcza się w budynkach lub przy budynkach, w których znajdują się siedziby organu samorządu województwa oraz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych. Mogą jej używać również mieszkańcy.

Zgodnie z prośbą burmistrz, flaga zawisła przy Przedszkolu Samorządowym im. Misia Uszatka w Pilawie, by podkreślić przynależność do mazowieckiej wspólnoty.

REKLAMA:


Aleksandra Lis, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

lekcja dla maluchów (, #IP 54fda0e28f) Odpowiedz

Przed 2 i 3 maja należałoby chyba propagować flagę Rzeczypospolitej!