KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wielki jubileusz w Ekonomiku! Ciekawa oferta edukacyjna i spotkanie absolwentów

Dodano:
garwolin - Wielki jubileusz w Ekonomiku! Ciekawa oferta edukacyjna i spotkanie absolwentów

Rok 2021 jest szczególny dla społeczności i absolwentów Ekonomika. W 1961 roku Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego podjęło decyzję o powołaniu w Garwolinie szkoły średniej typu ogólnoekonomicznego. Tak zaczyna się historia Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie.


Drogi Absolwencie Ekonomika!

W 1961 roku Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego podjęło decyzję o powołaniu w Garwolinie szkoły średniej typu ogólnoekonomicznego. Tak zaczyna się historia Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie. Obecnie Ekonomik jest największą placówką oświatową w Powiecie Garwolińskim. Szkoła ma bogatą historię i tradycję.

Rok 2021 jest dla nas szczególny. 60. rocznica powstania naszej szkoły powinna być wydarzeniem, o którym będzie się mówiło przez kolejne lata. Dlatego mimo trudnego czasu, pragniemy poinformować Państwa, że w październiku 2021 roku planowany jest Zjazd Absolwentów. Jeśli wówczas będą obowiązywały obostrzenia sanitarne, spotkanie absolwentów zostanie przesunięte na bezpieczny termin.

Już teraz mogą Państwo skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę, zacząć planować spotkanie „po latach”. W realizację tego wydarzenia wkładamy własne siły i środki, lecz liczymy również na Państwa wsparcie. Rozpoczynamy szereg działań, które pomogą nam w uświetnieniu obchodów jubileuszu.

Zapraszamy wszystkich Absolwentów do świętowania razem z nami. Wszelkie informacje będą umieszczane sukcesywnie na naszej stronie http://zsgarwolin.pl ,a już dziś mogą Państwo wypełnić „Ankietę Absolwenta” do czego serdecznie zachęcamy.

Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc nas w tych działaniach finansowo lub rzeczowo, zapraszamy do współpracy.
Numer konta: 42 1020 4476 0000 8402 0447 3666

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny
Tel/faks (25) 682 30 71, 682 03 10
e-mail: sekretariat@zsgarwolin.plArtykuł sponsorowany