Garwolin Sport

Tomasz Kotlarski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików

Dodano:
garwolin - Tomasz Kotlarski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików

W dniach od 29 kwietnia do 2 maja 2021 roku w Głubczycach zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. W zawodach wystartował Tomek Kotlarski, który zagrał gry podwójne. Dzięki zaangażowaniu i dobrej formie zdobył III miejsce w rywalizacji.


Tomasz w obydwu grach, rozstawiany w drabince turniejowej z nr 5/8, zaczynał swoje mecze od drugiej rundy.
W grze podwójnej chłopców w parze z Szymonem Turskim z klubu MKS Orlicz Suchedniów w ćwierćfinale, po zaciętym meczu wygrał z parą rozstawianą z nr 3/4, w setach 2:1. Mecz półfinałowy niestety przegrał 0:2.

REKLAMA:


W grze mieszanej z Antoniną Cybulką z klubu CT Arena Hawel Academy Poznań, po wygranym 2:0, ale wyrównanym meczu z parą z Suwałk, Tomek zameldował się w ćwierćfinale. Tutaj trafili na parę rozstawioną z nr 1. Mecz ten przegrali w setach 15:21 i 20:22 a ich przeciwnicy zdobyli tytuł Mistrzów Polski.

Gratulujemy udanych zawodów.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.