KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zięcina odejdzie. W jego miejsce Dariusz Król

Dodano:
garwolin - Zięcina odejdzie. W jego miejsce Dariusz Król

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że mł. insp. Zbigniew Zięcina jeszcze w środę może odejść ze stanowiska i zastąpić obecnego p.o. komendanta KPP w Węgrowie mł. insp. Dariusza Króla. Z kolei Król zostanie p. o. komendanta powiatowego KPP w Garwolinie.


Zaledwie 3 miesiące mł. inp. Zbigniew Ziecina pełnił obowiązki komendanta powiatowego policji w Garwolinie. Za kilka dni zastąpi go mł. insp. Dariusz Król.

Mł. insp. Dariusz Król, aktualnie p.o. komendanta powiatowego policji w Węgrowie służy od 1995 roku. Służbę rozpoczynał w Komendzie Rejonowej Policji na warszawskiej Woli. od 2001 r. służbę pełnił w Komendzie Miejskiej w Siedlcach w Wydziale Prewencji. W latach latach 2006 - 2013 służył w Komendzie Głównej Policji. W 2011-2013 oddelegowany był do pełnienia służby w Departamencie Analiz i Nadzoru MSW.  W 2013 powrócił do Komendy Miejskiej w Siedlcach, gdzie po 3 latach został Zastępcą Komendanta Miejskiego w Siedlcach nadzorującego pion kryminalny.

(zdjęcie policja.pl - po lewej stronie Ziecina, po prawej Król)

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

KPP (, #IP d8e2080629) Odpowiedz

Na stronie KPP Garwolin już są aktualne informacje!!!

Celowe (, #IP 9664e8254f) Odpowiedz

Celowe roszady. Jest awans, dodatek funkcyjny, i na emeryturę zaraz.

Nikoś (, #IP 8205fcb922) Odpowiedz

A czy nie lepiej zrobić zamianę Pana Zbyszka dobrego fachowca i przełożonego zostawić na miejscu a w gratisie może być na nasz koszt np DHL wysłać zastępcę Nikosia gdzieś daleko w podlaskie do robienia konfetti może się nauczy chociaż obiecać nie mogę

Fałszowanie statystyk (, #IP e17ef62646) Odpowiedz

A czyż nie jest tak że od lat awansują fachowcy od fałszowania statystyk?