KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Ukradł samochód, ale szybko został zatrzymany

Dodano:
garwolin - Ukradł samochód, ale szybko został zatrzymany

Kilkudziesięciu minut potrzebowali policjanci, by zatrzymać złodzieja i odzyskać samochód, który ukradł. Złodziej odpowie zarówno za kradzież, jak i niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Za popełnione przestępstwa kradzieży i niestosowania się do orzeczeń sądu 30-latkowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


Kilka dni temu mieszkaniec Górzna zawiadomił o kradzieży seata alhambry. Policjanci w ciągu kilkudziesięciu minut namierzyli i zatrzymali poszukiwane auto na terenie Garwolina.
- Siedzący za kierownicą 30-letni mężczyzna ukradł sprzed jednej z posesji seata, w którego wnętrzu znajdowały się kluczyki. O zdarzeniu zostali poinformowani policjanci pełniący tego dnia służbę. Sprawca został szybko namierzony. Policjanci ustalili, że kieruje się w stronę Garwolina. Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego szybko go zatrzymali – informuje asp. sz. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Na dodatek okazało się, że 30-latek kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy samochód trafił z powrotem do właściciela.
Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa kradzieży i niestosowania się do orzeczeń sądu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pan Jan (, #IP 804b5990d0) Odpowiedz

Dozór? serio? Za to powinna być sankcja , przecież to takie oczywiste...

Belmondziak (, #IP 3b6bd2f68c) Odpowiedz

A co cie dziwi.Więzienia są przepełnione.Co ty myślisz zwolni się miejsce. W poprzednich czasach Jak tovjuz wszystko sprzedali To zostały tyljo Urzędy państwowe.Ale tam to trzeba mieć znajomości. To wsadzasz biedote bo bogaty się wykupi.do więzienia.