KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Ruszyła budowa nowego UG Maciejowice

Dodano:
garwolin - Ruszyła budowa nowego UG Maciejowice

6 dni po podpisaniu umowy na budowę nowego budynku Urzędu Gminy przy ulicy Sportowej w Maciejowicach, firma Adimex przystąpiła do prac. Plac budowy został wygrodzony oraz wykonane zostało geodezyjne wyznaczenie budynku.

6 maja 2021 r. wójt gminy Maciejowice Tomasz Kwiatkowski podpisał umowę na realizację budowy nowego budynku Urzędu Gminy przy ul. Sportowej w Maciejowicach.
Wykonawcą inwestycji w wyniku postępowania przetargowego została firma ADMIEX Sp. z o.o. Sp. k. z Warszawy. Wartość umowy to kwota 7.299.486,27 zł. Inwestycja zgodnie z umową zostanie zrealizowana w ciągu 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

REKLAMA:


Tak duża kolejna inwestycja w Gminie Maciejowice nie byłaby możliwa gdyby nie pozyskane przez samorząd dofinansowanie ze środków zewnętrznych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 3.000.000,00 zł.
W uroczystym podpisaniu umowy udział wzięły władze samorządowe Gminy Maciejowice: wójt gminy Tomasz Kwiatkowski, zastępca wójta Beata Rulak-Fryc, sekretarz gminy Sebastian Kieliszek, skarbnik gminy Jolanta Jedynak, prezes zarządu firmy ADIMEX Adam Kojtych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

ZUS/KRUS/Zelechow?3-ca (, #IP 8119c131a2) Odpowiedz

Wcześniejsze wybory wiążą się z ryzykiem utraty władzy. Potężnym ryzykiem. Utrata ministerstwa sprawiedliwości i prokuratury, to prosta droga do procesów sądowych obecnych notabli (patrz m.in. raport NIK) i ryzyko wyroków skazujących. Powyborcze zmiany mogą również dotyczyć TK i sądów, tak więc pojawi się możliwość postawienia przed Trybunałem Stanu prezydenta za uporczywe i notoryczne łamanie konstytucji. Nawet nie wspominam o takim drobiażdżku, jak utrata stanowisk dojnych i ich rodzin w spółkach skarbu państwa i zakręcenie kurka z pieniędzmi. Na dalekim horyzoncie pojawia się również modyfikacja ustawy konkordatowej, bo sądzę, że naród ma już dość rydzyków, sojuszu tronu z ołtarzem oraz rozpasania hierarchów ( złote a skromne). Jedyną korzyścią dla obecnych dojnych byłoby scedowanie władzy w arcytrudnym okresie dla gospodarki. Myślę jednak, że pasywa przewyższają aktywa i do wcześniejszych wyborów nie dojdzie. W tym wypadku biorę również pod uwagę przymioty osobiste małego nieudacznika, takie jak: - zawiść - mściwość - fanatyczną chęć sprawowania władzy Osobiście myślę, że nieudacznik władzy nie odda, zanim ulice krwią nie spłyną. Zresztą, ten podział społeczny i nienawiść sam sprokurował, wydobywając z narodu najgorsze cechy, niszcząc elity a baranom dając oręż nieomylności.

(, #IP e4cf1eb321) Odpowiedz

.... do 18 miesiąca zdarza🙃 .... 2 ciąże👀👀🐾