KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Dzień Dziecka w Sulbinach, Woli Rębkowskiej i Krystynie

Dodano:
garwolin - Dzień Dziecka w Sulbinach, Woli Rębkowskiej i Krystynie

Gmina Garwolin nie zapomniała o dzieciach i zorganizowała dla nich festyny plenerowe. Wczoraj dzieci bawiły się w Niecieplinie, a dziś o godzinie 14.00 rozpocznie się impreza przy GCAK w Sulbinach. Jutro zabawa dla dzieci w Woli Rębkowskiej a 6 czerwca w Krystynie.

W programie dzisiejszego wydarzenia:
Bajka „Cyrk Leśnych Robaczków, godzina 14.00.
Tego jeszcze nie było! Scena zawładnęły owady! Mieszkańcy leśnej polanki są poruszeni i zaniepokojeni dziwnym obiektem, który pojawił się na skraju lasu. Zaciekawieni? Dalszy ciąg poznacie już podczas przedstawienia

W programie także wata cukrowa od godziny 16.00. Malowanie twarzy odbędzie się w godzinach 14.30 – 15.30, tak jak warsztaty z tworzenia mydełek. Dzieci będą mogły też skorzystać z placu zabaw, zjeżdżalni i basenu z kulkami.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.