KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Sukcesy i pasje uczniów z Ekonomika

Dodano:
garwolin - Sukcesy i pasje uczniów z Ekonomika

Mimo niedogodności związanych z nauką na odległość, wielu uczniów spożytkowało ten czas na odkrywanie przeróżnych talentów, zainteresowań i pasji. Często przekładało się to na sukcesy w konkursach, w których uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, chętnie brali udział.


Jednym z nich był konkurs recytatorski zorganizowany przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, zatytułowany: Różewicz - smakowanie słowa,  w którym I miejsce, w kategorii klas ponadgimnazjalnych, zdobyła uczennica Ia LO - Wiktoria Goliszewska z wierszem Odnaleźć samego siebie

Szkoła może pochwalić się również sukcesem w konkursie, który miał miejsce Dąbrówce. Był to Finał XX Jubileuszowego Konkursu Cyprian Norwid-Poeta Naszej Ziemi.  I miejsce  w kategorii recytacja zajął Dominik Majek (opiekun Małgorzata Wójcik-Wojciechowska), a w kategorii komiks – Eliza Zalech (opiekun Agnieszka Stanaszek).

REKLAMA:


Poniżej prezentujemy wiersz, który powstał 1 czerwca 2021 roku, na zajęciach koła utalentowanych w Zespole Szkół nr 1, którego opiekunem jest Małgorzata Wójcik- Wojciechowska.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.