KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

13 czerwca pomóżmy Julii Głaszczce

Dodano:
garwolin - 13 czerwca pomóżmy Julii Głaszczce

13 czerwca pod pływalnią Garwolanka odbędzie się piknik dla Julii Głaszczki, która zmaga się z depresją i walczy o powrót do sprawności po złamaniu kręgosłupa i miednicy.

Impreza wystartuje o 14.30. O 14.45 odbędzie się pokaz Taekwon-do ITF szkoły sztuk walk TOP GUN ze specjalnym udziałem wice mistrza świata Kamila Śmigielskiego

Na 15.15 organizatorzy zaplanowali licytacje. Pół godziny później zaprezentują się wokalistki Best Vocal Studio (SM Garwolin). O 16.15 pokaz taneczny da MG-T UKS No Name. O 17.00 wystąpi Street Dance Studio. 15 minut później przed garwolińską widownią zaprezentują się tancerze ze studia Ruchu Kordaszewscy. O 17.10 będziemy mogli ponownie wziąć udział w licytacjach. O 17.30 zagra zespół Tarło.

REKLAMA:


Imprezie będą towarzyszyć atrakcje: konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, przejażdżki bryczką, kajaki, gokarty, ponycycle i mnóstwo innych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.