KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Otwarte Klatki uderzają w firmę Ochnik

Dodano:
garwolin - Otwarte Klatki uderzają w firmę Ochnik

Aktywiści z Otwartych Klatek uderzają w firmę Ochnik. Przeszkadza im, że firma produkuje naturalne futra.


„W jednym ze swoich wpisów aktywiści napisali:  Od blisko dwóch lat kontaktujemy się z firmą OCHNIK w celu przekonania jej przedstawicieli do wycofania futer z asortymentu sklepu. Firma wciąż nie wydała oficjalnej informacji o dalszym wykorzystywaniu futer zwierzęcych w swoich produktach – czytamy we wpisie.
To nie pierwszy raz, gdy aktywiści podobną kampanią próbują wymusić rezygnację z używania danego produktu. Podobne akcje dotyczyły jaj „3”. Dziś w internecie pojawiają się fotografie osób z hasłem: #OchnikWycofajFutra.”

Monika Faber z portalu Świat Rolnika uważa, że rezygnacja z futer, które często pochodzą od polskich hodowców, oznacza wzrost bezrobocia i zastąpienie materiałów naturalnych wyrobami syntetycznymi wytwarzanymi z pochodnych ropy naftowej, które są szkodliwe w procesie wytwarzania i utylizacji.

Źródło: swiatrolnika.info

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

głaskacz kota (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Lewacka ideologia głosząca wyższość zwierzęcia nad człowiekiem cały czas atakuje. Piątka dla zwierząt nie przeszła na razie ale cały czas trzeba się mieć na baczności i stawiać opór bo niedługo zmuszą nas do ubierania się w lateks i żywienia trawą.

bedok (, #IP dc286ee5a7) Odpowiedz

a miprzeszkadzają aktywiści z otwartych klatek ,których trzeba pozamykać w zamkniętych klatkach , Ochnik to firma prywatna rodzinna moga produkować co im się chce i z czego chcą takie mają prawo i wara każdemu kto będzie próbował wymusić na firmach takich jak Ochnik czy inne które produkuja futra , jaja czy cokolwiek innego zaprzestania produkcji

...zerkajcie kto jest właścicielem/udziałowcem firm ... (, #IP f9825a7469) Odpowiedz

Przecietny bedok zna sie tylko na jedzeniu i bzdurnym pisaniu jego widzi-MIśie. Polska jest kartonowym krajem z marionetkami co widac i slychac poczawszy od awarii w elektrowni po auto zaplonach torfu po otwarcie NS2, ZALU pepicków i wiele, wilele innych kłód ze strony sasiadow i usraela z USA. Teraz otrzymacie doplaty do projektu Moj prad jako kielbasa wyborcza...i bedziecie eko, bio, vega placac z energie elektryczna, gazowa po 130% z izraelskimi firmami smieciowymi i wodnymi.

Odpowiedź niejakiemu p Piłka (, #IP 49ad02a036) Odpowiedz

Czy to nie wasz udział w likwidacji ferm tak samo jak wykrzykiwales po co czołgi lepiej garnki. Ico ani ferm ani czołgów tylko bieda a kros tworzy nowy wytwór partii aby stołek. Nie wypuścili jego do lewicy to wszystko zwala na nich Ludzie są mądrzejsi i cie znaja. Możesz liczyc na tych co zyja na czyjs koszt bo ich kupicie