KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

''Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego'' - zgłoś kandydaturę !

Dodano:
garwolin - ''Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego'' - zgłoś kandydaturę !

Starostwo Powiatowe zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody ''Zasłużony Dla Powiatu Garwolińskiego''. Termin zgłoszeń upływa 30 września 2021 r. Wnioski należy przesłać drogą pocztową bądź złożyć osobiście w kancelarii starostwa.

Po raz kolejny kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” jest wykonawcą uchwały rady powiatu garwolińskiego NR XXVII/176/2005 z dnia 24 marca 2005r. w sprawie ustanowienia w/w tytułu. Celem przyznawania tytułu jest potrzeba wyróżnienia osób i instytucji, które poprzez swoją działalność i realizację zadań zasługują na szczególne uznanie poprzez nadanie honorowego tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”. Tytuł ten może być nadawany w następujących dziedzinach:
    • Nauka i oświata
    • Kultura i sztuka
    • Sport
    • Rozwój gospodarczy
    • Działalność samorządowa
    • Rolnictwo i ochrona środowiska
    • Działalność społeczna

Wnioski o przyznanie tytułu należy adresować do przewodniczącego rady powiatu garwolińskiego.


Materiały potrzebne do złożenia wniosku można znaleźć tutaj.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Marka własna (, #IP 0d22b9fd26) Odpowiedz

A ja jestem za nominacja 3_cy z Maciejowic. Prawie wszędzie jeżdżą w składzie 1+1+1 i są rozpoznawalni w gminie i powiecie oraz na polach ... tych w Paryżu.

Belmondziak (, #IP 5458548531) Odpowiedz

Nie ma takich ludzi.Są bo Są.

aw (, #IP d39fa14ca9) Odpowiedz

A ja nominuję najlepszego powiatowego kickboksera George’a Doggy’ego oraz najlepszego lokalnego wędkarza nogEyooh.

to proste (, #IP 77da7c6999) Odpowiedz

nominuję burmistrz garwolina za ciągle nieudostępniony zbiornik który miał być rekreacyjny a jest użytkowany przez zawiązaną sitwę.

Glosujacy (, #IP 0aed865e74) Odpowiedz

Ja nominuję burmistrza Żelechowa w kategoriach : kultura i sztuka,rozwój gospodarczy , działalność samorządowa a dla czego to każdy z czytających ten portal wie i nie trzeba wyjaśniać szkoda, że nie ma tu kategorii kompromitacja stanowisk stu-lecia - wygrałby na bank .