KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Agresywny 27-latek odpowie za przestępstwo

Dodano:
garwolin - Agresywny 27-latek odpowie za przestępstwo

Garwolińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wywołał awanturę z 19-latkiem, zaatakował go i próbował siłą zabrać z kieszeni jego bluzy papierosy. 27-latek usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

- Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W rejonie jednej z garwolińskich restauracji przebywał mężczyzna, który zaczepiał postronne osoby i był wobec nich agresywny. Jak się okazało 27-latek podszedł do 19-letniego pokrzywdzonego, zażądał od niego papierosa. Kiedy pokrzywdzony odmówił mężczyzna uderzył go, odepchnął i próbował siłą wyciągnąć paczkę papierosów z kieszeni jego bluzy – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali agresora. Na podstawie zebranych informacji, przeprowadzonych czynności procesowych oraz zebranego materiału dowodowego mężczyźnie został przedstawiony zarzut usiłowania rozboju. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, który zastosował już wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

27-latek stanie przed sądem także za popełnienie szeregu wykroczeń, których dopuścił się tego feralnego dnia. Za wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu oraz przeciwko obyczajności publicznej grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kara? (, #IP e6ea79f182) Odpowiedz

Dwa tygodnie po 12h dziennie prac społecznych w kamizelce z napisem cham i burak