lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Samochód osobowy na dnie zbiornika wodnego w Wygodzie

Dodano:
garwolin - Samochód osobowy na dnie zbiornika wodnego w Wygodzie

Wczoraj przed godziną 16 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o samochodzie osobowym na dnie zbiornika wodnego w Wygodzie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia kierujący działaniami otrzymał od osób kąpiących się w zbiorniku informację, że na jego dnie w odległości około trzech metrów od brzegu znajduje się zatopiony pojazd.

-  Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie po przybyciu Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Warszawie wprowadzono do wody nurka, który przeszukał akwen w celu odnalezienia pojazdu oraz wykluczenia obecności osób poszkodowanych. Samochód marki Daewoo Mariz wydobyto z wody przy użyciu wyciągarki linowej. W działaniach trwających trzy godziny udział brało sześć zastępów PSP oraz dwa zastępy OSP – informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

zdjęcia: PSP

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nasza i wasza niedoceniana szkapa. (, #IP 371de8e764) Odpowiedz

Ja zęby z kaczką i Irkiem tam pluczemy kilka razy dziennie.. Woda koszerna z metalicznym POsmakiem.

Belmondziak (, #IP db2be1c6e4) Odpowiedz

A w tym zbiorniku wolno sie kopac. Zeby sie tam ktos bez ratownika nie utopil.

Kierowca (, #IP 243a0ebb6b) Odpowiedz

Grupa speed powinna zbadać sprawę