lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Spotkajmy się na Senatorskiej w dniach 26-27 czerwca

Dodano:
garwolin - Spotkajmy się na Senatorskiej w dniach 26-27 czerwca

Pasjonaci historii z Garwolin.org zapraszają na weekend z historią. W dniach 26-27 czerwca w przedwojennym budynku z 1924 roku przy ul. Senatorskiej 39, na miłośników historii czekać będzie wiele historii związanych z miastem Garwolin, ale nie tylko.

Osoby, które miały już możliwość odwiedzenia mini muzeum w poprzednich latach zobaczą coś nowego.

- Mamy nadzieję że Ci którzy odwiedzą nas pierwszy raz też będą mile zaskoczeni. Przygotowaliśmy dla Was odświeżoną ekspozycję, nowe zdjęcia – niektóre jeszcze nie publikowane! Mamy nadzieję że będziecie w tych dniach z nami! My jesteśmy dla Was! - zachęca Krzysztof Kot.

Na wydarzenie zaprasza portal www.garwolin.org, profil na facebook’u Dawny Powiat Garwolin i Okolice i Fundacja Koszary - przywróćmy pamięć.

Spotkajmy się na Senatorskiej!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.