KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zawody na Garwolance na Dni Garwolina!

Dodano:
garwolin - Zawody na Garwolance na Dni Garwolina!

20 czerwca 2021 na Garwolance odbyły się IX Otwarte Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Garwolin. Organizatorami zawodów było Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Delfin Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Zawody były imprezą towarzyszącą obchodom Dni Garwolina.

W zawodach udział wzięło 110 zawodników z 7 klubów, Szkoły Pływania Garwolanka oraz zawodnicy niezrzeszeni. Zawody zostały otwarte przez burmistrz Marzenę Świeczak. Podczas zawodów prowadzona była zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Agaty Goliszewskiej.

Zawody ze względu na sytuację epidemiologiczną, zostały przeprowadzone w II Blokach, w I startowali zawodnicy w wieku 12 lat i młodsi, a w II Bloku starsi. Podczas niedzielnych zawodów zwycięzcami swoich konkurencji zostali: Jończyk Krzysztof, Witak Jakub, Śliński Hubert, Jaworski Maciej, Grzegrzółka Tomasz i Wojciech, Turek Bartłomiej, Sitnik Jakub, Osiak Bartosz, Skrzyniarz Michał, Dziewanowska Nikola, Mućko Oliwia, Karczmarczyk Julia, Jonak Jagoda, Sikora Agata – z co otrzymali złote medale.

REKLAMA:


Na uwagę zasługują wyniki uzyskane również przez Julię Karczmarczyk, która w rywalizacji na 50m grzbietem ustanowiła rekord naszego powiatu w kategorii Seniorek z czasem 33:57. Nowy rekord Garwolanki w rywalizacji na 50m stylem motylkowym ustanowił Sitnik Jakub i wynosi od teraz 27:63.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.