lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Na czas wyciągania tira z rowu możliwe utrudnienia na S-17

Dodano:
garwolin - Na czas wyciągania tira z rowu możliwe utrudnienia na S-17

Dzisiaj nad ranem garwolińscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w na drodze S-17 do przydrożnego rowu wjechał tir. Na miejscu okazało się że kierowca ciągnika siodłowego był trzeźwy, prawdopodobnie zasnął podczas jazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dzisiaj tuż przed godziną 5.00 nad ranem garwolińscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że na drodze ekspresowej S-17, na wysokości miejscowości Sulbiny w kierunku Lublina, do przydrożnego rowu wjechał tir. Na miejscu okazało się, że kierujący ciągnikiem siodłowym mieszkaniec powiatu lubelskiego był trzeźwy. Prawdopodobnie zasnął i stracił panowanie nad pojazdem. Został ukarany mandatem.

REKLAMA:


Policjanci do tej pory zabezpieczają miejsce zdarzenia w oczekiwaniu na odpowiedni sprzęt, który umożliwi wyciągnięcie tira z rowu. W najbliższym czasie rozpocznie się akcja, podczas której kierowcy mogą napotkać utrudnienia.

Policjanci po raz kolejny apelują, by w trakcie wielogodzinnych podróży kierowca obowiązkowo robił przerwy. Równie ważne dla bezpieczeństwa jest zarówno to, czy środek transportu jest sprawny, jak również czy jego kierowca jest wypoczęty i przygotowany do drogi.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Raben (, #IP 57394af73b) Odpowiedz

Raben zawsze jedzie, no chyba że leży to odpoczywa.