lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

OR Polskiego Krzyża w Garwolinie

Dodano:
garwolin - OR Polskiego Krzyża w Garwolinie

Odział Rejonowy Polskiego Krzyża w Garwolinie informuje, że w dniach do 25 czerwca oraz w dniu 27 czerwca 2021r. czyli odbywa się w Garwolinie Akcja Honorowego Krwiodawstwa z okazji Dni Garwolina. Rejestrować się będzie można każdego dnia od godz. 7.00 do 13.00. Akcja została, tak jak poprzednie w tym roku rozciągnięta w czasie z powodu pandemii koronawirusa, aby stworzyć wszystkim krwiodawcom bezpieczne warunki do oddania krwi.


Jeszcze do 25 czerwca krew z okazji Dni Garwolina będzie można oddawać stacjonarnie w Punkcie Krwiodawstwa w Garwolinie. Natomiast w niedzielę 27 czerwca do Garwolina przyjedzie ambulans.

REKLAMA:


Ambulans parkuje na placu przy budynku Netto. Akcja organizowana jest przy współpracy z Urzędem Miasta Garwolina.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich Krwiodawców z Garwolina i okolic. Szczególnie ciepło zapraszamy Strażaków biorących udział w Programie „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” oraz Uczniów biorących udział w Konkursie ”Młoda Krew – Ratuje Życie” - zachęca Renata Bany, Renata Bany, prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

RCKiK Saska (, #IP b1ced0e7f6) Odpowiedz

https://www.rckik-warszawa.com.pl/gdzie-i-kiedy-oddac-krew/

bedok z grajdoła (, #IP 2490ee713a) Odpowiedz

Ja przepraszam szanownych państwa ,, dziennikarzy,, ale co to jest ,,,,,Odział Rejonowy Polskiego Krzyża,,,,, bo nie kojarzę takiej instytucji w tym kraju Polski czerwony krzyż to i owszem to zanczy że krzyże sa polskie niemieckie czeski slowackie itd więc jak juz coś piszecie, to piszcie to prawidłowo

PCK o/Garwolin (, #IP b1ced0e7f6) Odpowiedz

Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie