KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Powiat docenił najlepszych sportowców

Dodano:
garwolin - Powiat docenił najlepszych sportowców

Dziś władze powiatu oficjalnie przekazały stypendia i nagrody dla najlepszych sportowców w naszym powiecie. 25 utalentowanych młodych ludzi otrzymało stypendia, a 5 osób specjalne nagrody.

Kilka ciepłych słów do sportowców skierował starosta garwoliński Mirosław Walicki.
- Chcemy podziękować wam: zawodnikom, trenerom i waszym rodzicom! Na co dzień poświęcacie swój czas, wylewacie mnóstwo potu i dzięki temu osiągacie wysokie wyniki. Wiele osób trenuje, ale tylko najlepsi zwyciężają! Dziękujemy am za to! Dziękujemy, że tak wspaniale reprezentujecie i promujecie nasz powiat! Szczególne podziękowania składamy waszemu trenerowi Stanisławowi Buszcie. To ojciec sukcesów kolejnych pokoleń lekkoatletów w powiecie garwolińskim, społecznik, który „spina” sport w naszym regionie. Wyrażamy szczególną wdzięczność za dokonania sportowe, w tym trudnym czasie pandemii – mówił włodarz.

REKLAMA:


- Wielkie gratulacje kierujemy dla sportowców na wózkach… Sport osób niepełnosprawnych jest mi bardzo bliski sercu. Szukamy kolejnych furtek, żeby pomóc osiągać jeszcze lepsze wyniki. Wspieramy naszych reprezentantów, bowiem Wy reprezentujecie nas wszystkich! - mówił do nagrodzonych starosta garwoliński Mirosław Walicki.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 31

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.