KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zawodnicy Delfina tuż za podium na Mistrzostwach Okręgu

Dodano:
garwolin - Zawodnicy Delfina tuż za podium na Mistrzostwach Okręgu

W dniach 25-26 czerwca 2021 r. na Warszawiance odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Warszawsko – Mazowieckiego. W zawodach wzięło udział 303 zawodników z 19 klubów w tym 13 osoba grupa zawodników UKS Delfin Garwolin trenująca na co dzień pod okiem trenera Wojciecha Mianowskiego. Zawodnicy Delfina zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, czego dowodem jest fakt, że aż czworo z nich uplasowało się tuż za podium.

Zawodnicy Delfina zajęli IV miejsce, a byli to: Gontarz Maciej i Skrzyniarz Michał (obydwaj za 400m zmiennym)  oraz Jonak Jagoda (za 100m klasyk) i Więckowska Alicja (za 400m dowolnym). Dziewczyny odebrały jeszcze dyplomy za 200m zmiennym (Jagoda V miejsce) i 800m dowolnym (Alicja VI miejsce).

Dyplom na tych zawodach odebrała jeszcze Karczmarczyk Julia za zajęcie V miejsca w rywalizacji na 200m stylem grzbietowym.

REKLAMA:


- Dla większości zawodników były to ostatnie zawody w tym sezonie tylko czwórka z nich zostaje jeszcze w treningu, gdyż będą się przygotowywać do Mistrzostw Polski Juniorów w swoich rocznikach. Tym, którzy zakończyli treningi tymi zawodami chciałem, korzystając z okazji, podziękować za ten sezon jak również pogratulować wyników osiąganych w ostatnim roku – mówi trener UKS Delfin Wojciech Mianowski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje... (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

dla młodzieży z pasją,trenerów i rodziców.Brawo i tak trzymać wbrew potocznym opiniom,że młodych nic nie interesuje.