lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Do piątku bez wody

Dodano:
garwolin - Do piątku bez wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Garwolinie informuje, że w dniach od 14 do 16 lipca 2021 r. w godz. 8.00-22.00 będzie wstrzymana dostawa wody dla odbiorców zasilanych od strony ul. Kawaleryjskiej tj. ul. Dobra, Al. Legionów i ul. Kawaleryjska w stronę ul. Akacjowej.


Godziny wyłączeń mogą ulegać modyfikacji, jednakże w tych dniach we własnym zakresie należy zabezpieczyć wodę na najpilniejsze potrzeby.
Wyłączenia podyktowane są prowadzonymi pracami przy wymianie wodociągu zasilającego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Korpoludki (, #IP f76d5c8be1) Odpowiedz

W biurze na papierku wszystko ładnie wygląda

woda (, #IP 9886bff78c) Odpowiedz

Właśnie minęła 24 30 a wody nadal nie ma na ul. Dobrej, choć przerwa miała być do 22, najlepsza firma wodociągowa w kraju, bo najdroższa i rzetelna w podawanej informacji, chyba powinienem wierzyć autorowi artykułu Do piątku bez wody