czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Głosujmy na KGW Serbianki z Łaskarzewa

Dodano:
garwolin - Głosujmy na KGW Serbianki z Łaskarzewa

Koło Gospodyń Wiejskich Serbianki z Łaskarzewa bierze udział w konkursie ''Festiwal Polska od Kuchni'', w kategorii ''kobieta gospodarna i wyjątkowa''. O rozstrzygnięciu konkursu decyduje liczba SMS-owo oddanych głosów na poszczególne koła z województwa mazowieckiego.


Koło Gospodyń Wiejskich Serbianki z Łaskarzewa ma szanse na główną nagrodę w konkursie ‘’Festiwal Polska od Kuchni’’, w kategorii ‘’kobieta gospodarna i wyjątkowa’’.

Jeżeli chcemy wspomóc Serbianki wysyłajmy SMS o treści POK.5198 na numer 7248.

Koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)
Głosowanie trwa do dnia 2021-07-31 do godziny 13.00.

Jedna osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane by podkreślić, że idąc z duchem czasu powinniśmy kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje.

REKLAMA:


Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE:
https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/kgw-w-laskarzewie-s6095-n1091?fbclid=IwAR18fRAZME5A-warSKbVQUX1tPbNWMBPOmpG67o7A7CpnRqeNeDSGMMhBQc

źródło i zdjęcie: FB DPT Bajka


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.